• autor: malpa1818, 2017-12-28 22:46

...

Zakończenie!!!

• autor: malpa1818, 2017-11-16 22:50

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz sympatyków naszego zespołu na zakończenie sezonu, które odbędzie się w najbliższą sobotę (18.11) w remizie OSP w Harasiukach o godz. 19:00

Dotkliwa porażka z Sokołem

• autor: jaQb14, 2017-09-21 19:05

Tanew Harasiuki - Sokół Hucisko 1:6

Wysoką porażką zakończył się siódmy mecz Tanwi w obecnym sezonie. Tanew uległa na własnym stadionie Sokołowi aż 1:6. Nie sam wynik jest tu najbardziej bolesny, lecz to, że mecz zaczynaliśmy z dziesięcioma zawodnikami na boisku. Jedenastkę skompletowaliśmy dopiero po około 10 minutach gry, a z powodu urazu jednego z naszych zawodników i braku zmienników, mecz również kończyliśmy w dziesiątkę. Drużyna Sokoła od początku wykazywała się większym zaangażowaniem i agresywnością i odniosła zasłużone zwycięstwo. Obraz problemów dopełnia fakt, że aż trzy razy kierowaliśmy piłkę do własnej bramki. Pozostaje mieć nadzieję, że frekwencja w kolejnym spotkaniu dopisze i będziemy mieli okazję do rehabilitacji.

Bramki (asysty):

Damian Wójcik (Jakub Waliłko)

Remis w Kuryłówce

• autor: jaQb14, 2017-09-13 20:59

Złotsan Kuryłówka- Tanew Harasiuki 1:1

Z punktem i z dużym niedosytem wracają zawodnicy Tanwi z meczu ze Złotsanem. Mecz toczony był w trudnych warunkach, mocno świecące słońce i nierówne boisko nie ułatwiały rozgrywania piłki. Mimo wielu stuprocentowych sytuacji w drugiej połowie, nasi zawodnicy tylko raz znaleźli drogę do bramki gospodarzy. Jedynego gola dla Tanwi zdobył Łukasza Pawęzka.

Łukasz Pawęzka (Damian Wójcik)

Kolejny grad bramek i kolejne zwycięstwo!

• autor: jaQb14, 2017-09-03 23:35

Azalia Brzóza Królewska - Tanew Harasiuki 4:5!

Świadkami świetnego widowiska byli dzisiejszej niedzieli kibice, którzy udali się na mecz do Brzózy Królewskiej. Obie drużyny grające składnie piłką, szybkie tempo, dużo walki i przede wszystkim dużo bramek- to wszystko sprawiło, że mecz oglądało się naprawdę znakomicie. Prowadzenie w meczu objęli gospodarze po golu z rzutu karnego, potem szybko wyrównaliśmy. Nie minęła chwila a ponownie Azalia wyszła na prowadzenie. Dzięki konsekwentnej grze na przerwę to Tanew schodziła w lepszych humorach, prowadząc 2:3. W drugiej odsłonie odskoczyliśmy rywalom na dwie bramki po golu głową Kuby Waliłko. Uspokoić grę, nie popełnić błędów, utrzymać wynik- nic z tych rzeczy, Azalia zdołała doprowadzić do wyniku 3:4, po kolejnej bramce z rzutu karnego, a chwilę później mieliśmy już 4:4. Mimo rozczarowania jakim była szybka strata dwóch bramek, walka do końca opłaciła się, a zwycięskiego gola dla naszej drużyny zdobył Tomek Pawlos!