A-klasa » Stalowa Wola I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Jacek Pieróg (KS Jarocin)
Marek Zwolak (powrót z wypożyczenia)
Mateusz Smoleń (Orzeł Glinianka)
Ubyli :
Szymon Sarzyński (kontuzja kolana)
Wystartowała Wakacyjna Liga Orlika!
AKTUALIZACJA 16.08.16
Do obecnej edycji zgłosiło się 6 drużyn, w związku z tym obowiązywał będzie system „każdy z każdym”, a następnie faza pucharowa. Dwie pierwsze drużyny sezonu zasadniczego awansują bezpośrednio do półfinałów. Drużyny z miejsc 3-6 rozegrają ćwierćfinały o pozostałe dwa miejsca półfinałowe.
Wyniki I kolejki:
Aptekarze - Huk Lipiny 5:6
Wójcik Damian x3 Ryczko Andrzej x4
Marczak Szymon x2 Dziewa Piotr x1
Pawęska Daniel x1
Armagedon - Spartakus Golce 7:2
Cieślak Szymon x2 Pieróg Jacek x1
Baryła Sławek x2 Pieróg Bogusław x1
Jednacz Krzysiek x1
Żywko Mateusz x1
Lewkowicz Tomek x1
Wyniki II kolejki:
Aptekarze - WKS Kurzyna 8:6
Waliłko Jakub x4 Szafran Artur x4
Młynarski Jakub x2 Bieńko Paweł x1
Pawelec Mateusz x1 Smutek Marcin x1
Marczak Szymon x1
Armagedon - Cinquecento 2:0
Jednacz Krzysiek x1
Żywko Mateusz x1
Huk Lipiny - Spartakus Golce 4:2
Chudy Grzegorz x2 Pieróg Bogusław x2
Ryczko Andrzej x1
Olekszyk Paweł x1
Wyniki III kolejki
Spartakus Golce - WKS Kurzyna 10:4 (3:2)
Seroka Kamil x5 Szafran Artur x2
Nalepa Paweł x2 Majcher Kamil x1
Pieróg Jacek x1 Tutka Mateusz x1
Pieróg Bogusław x1
Pieróg Marek x1
Huk Lipiny - Armagedon 2:2 (1:1)
Pawęska Daniel x1 Jednacz Krzysiek x1
Szabat Rafał x1 Małek Artur x1
WKS Kurzyna - Cinquecento 8:3 (4:0) - mecz zaległy
Szafran Artur x2 Chudy Daniel x2
Frączek Łukasz x2 Strzęciwilk Rafał x1
Majcher Kamil x1
Oleksak Mateusz x1
Przybysz Grzegorz x1
Tutka Mateusz x1
Wyniki IV kolejki
Armagedon - WKS Kurzyna 5:4 (2:3)
Jednacz Mariusz x2 Szafran Artur x1
Cieślak Szymon x1 Smutek Marcin x1
Lewkowicz Tomasz x1 Frączek Łukasz x1
Małek Artur x1 Przybysz Przemysław x1
Huk Lipiny - Cinquecento 3:2 (2:1)
Szabat Rafał x1 Piwowar Michał x2
Ryczko Andrzej x1
Kupiec Kamil x1
Aptekarze - Spartakus Golce 3:2 (1:0)
Waliłko Jakub x2 Pieróg Marek x1
Młynarski Jakub x1 Pieróg Bogusław x1
Aptekarze - Cinquecento 2:2 (0:0) – mecz zaległy
Pawęzka Łukasz x2 Kruk Patryk x2
Wyniki V kolejki
Spartakus Golce - Cinquecento 2:4 (1:1)
Pieróg Jacek x1 Kuliński Kamil x2
Pieróg Tomasz x1 Piwowar Michał x1
Chudy Daniel x1
WKS Kurzyna - Huk Lipiny 8:6 (4:4)
Szafran Artur x4 Szabat Rafał x2
Majcher Kamil x1 Dziewa Piotr x2
Raichert Adam x1 Olekszyk Paweł x2
Kątnik Krystian x1
Przybysz Przemysław x1
Armagedon - Aptekarze 4:2 (1:1)
Cieślak Szymon x3 Pawęzka Łukasz x1
Żywko Mateusz x1 Małysza Łukasz x1
Aktualna tabela:
Ćwierćfinały:
09.08.2016 (wtorek)
WKS Kurzyna - Cinquecento 6:5
Siembida Dominik x3 Kuliński Kamil x2
Majcher Kamil x2 Piwowar Michał x1
Frączek Łukasz x1 Chudy Daniel x1
Kruk Patryk x1
Aptekarze - Spartakus Golce 3:3, w rzutach karnych 3:2
Wójcik Damian x2 Seroka Kamil x2
Młynarski Jakub x2 Chudy Grzegorz x1
Półfinały:
19.08.2016 (piątek)
Armagedon - WKS Kurzyna 20:00
20.08.2016 (sobota)
Huk Lipiny - Aptekarze 18:00
bez sensu jest ta drabinka.bo po co sie starac grac mecze kazdy z kazdym jak i tak po fazie zasadniczej druzyna z ostatniego miejsca moze wygrac cala lige. proponowal bym grac mecze kazdy z kazdym + runda rewanzowa. Wtedy bylo by to sprawiedliwe
Info przed drugim półfinałem, dzisiaj drużyna która wygra spotyka się w finale z Armagedonem ;)
Złotsan Kuryłówka | 1:1 | Tanew Harasiuki |
2017-09-10, 16:00:00 |
||
relacja » |
Brak aktywnych ankiet. |
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 97, wczoraj: 131
ogółem: 1 915 671
statystyki szczegółowe
|
|||
|